DLA DZIECI

 

Z myślą o bezpieczeństwie dzieci i wygodzie rodziców Apartament posiada:

 

  • W pełni wyposażoną kuchnię (lodówka z zamrażalnikiem, zlewozmywak, zmywarka, płyta grzejna indukcyjna, piekarnik, kuchenkę mikrofalową) wraz z kompletem naczyń, umożliwiającą przygotowanie posiłków do jakich przyzwyczajone są dzieci w domu, a jednocześnie uniknięcie stresujących „wyjść na obiad”.
  • Dla małych dzieci istnieje możliwość wyposażenia w łóżeczko rozkładane, krzesełko do karmienia, wanienkę (ewentualne zapotrzebowanie prosimy zgłaszać przy rezerwacji)

 

 

Ponadto na terenie obiektu znajduje się:

 

  • Plac zabaw – osłonięty od wiatru
  • Oczko wodne w którym dzieci będą mogły podziwiać rybki

 

 

Cały teraz jest ogrodzony, monitorowany przez ochronę osiedla a ruch pojazdów jest ograniczony ilościowo dla osób przebywających w apartamentach, bez żadnych przejazdów przez teren osiedla pojazdów postronnych. Ograniczona jest również prędkość pojazdów poprzez zapory zwalniające, także nigdy nie doszło do żadnego przykrego zdarzenia.

 

W okolicy jest kilka basenów mające w ofercie brodziki, szkółki pływania oraz różne atrakcje  aby Twoje dziecko spędzało czynnie czas i rozwijało się.

 

W czasie pięknej pogody oczywiście plaża, morskie kąpiele i budowanie zamków z piasku. Ale gdy pada deszcz? Nikt nie zapomniał o najmłodszych wczasowiczach. Centrum rozrywki dla dzieci „Piotruś” oddaje do dyspozycji pociech wielopoziomowy tor przeszkód, a w ramach niego rynny, zjeżdżalnie, suche baseny wypełnione kolorowymi piłeczkami, kładki i dmuchane zamki. To gwarancja świetnej i bezpiecznej zabawy z mnóstwem nowych przyjaciół. Podczas, gdy dzieci bawią się, Centrum zaprasza rodziców do przytulnej kawiarenki prasowej.